Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 

Redosoft Hakkında

Mobil, Web ve Masaüstü yazılımlar geliştirmekte olan Redosoft Yazılım Teknolojileri San.ve Tic.Ltd.Şti. hayata geçirdiği tüm projelerde yenilik peşinde koşmuş çözüm arayışlarını bu ilke çerçevesinde sürdürmüştür. Firmamız, proje kapsamı, hedefi, bütçesi veya ölçeği ne olursa olsun hayata geçirmek üzere anlaşma sağladığı tüm projeleri birbirinden ayırmaksızın ele almış, hepsine aynı titizlikle yaklaşmıştır. Bu yaklaşım neticesinde kısa zamanda bir çok farklı fikri bilişim arenasında hayata geçirerek gerçekliğe dönüştürmüştür. Proje yapmanın kod yazmaktan ibaret olmadığının bilincinde olan firmamız, projelerinde farklı teknolojileri bir arada kullanarak kısa zamanda akılcıl çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Bizler fikirlerinizin ne kadar değerli olduğunu, doğru kişilerin ellerinde, doğru adımlar atıldığında zirveye ulaşabileceği gibi yanlış seçimler yapıldığında heba olup gideceğini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle projenizi bitirmek değil başarı hikayenizin bir parçası olmak istiyoruz

Redosoft Bilişim Teknolojileri San.veTic.Ltd.Şti.

Neden Redosoft?

Firmamız kararlı olarak büyümekte ve yıllardır hizmet verdiği kurumlara kesintisiz olarak destek vermektedir.

Bilişim teknolojilerinin en önemli unsuru alanında uzmanlaşmış personellerin hizmet vermesidir.
Problemlerinize aynı gün içerisinde çözüm buluyor, işlerinizin gecikmesini ve aksamasını önlüyoruz.

Biz Kimiz?

  • Misyonumuz

    Redosoft, yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas alarak projelerinde etkin, hızlı, akılcı çözümler üretir. Ayrıca, iletişim ve teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri ve bilişim hizmetleri sunar. Redosoft, sektör ihtiyaçlarını ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak erp, gömülü sistemler , ios&android programlama , windows&ce programlama , web tasarım, web yazılım, SEO, e-ticaret ve interaktif çözümler alanında markanızı dijital dünyada, kurumsal tecrübemizi fikirlerinizle birleştirip, zekice kurgulanmış projeler üretmeyi misyon edinmiştir.
  • Vizyonumuz

    Hızla gelişen iş dünyasında özgün fikirlerini, üretkenliğini, pozitif bakış açısını ve işbirliğini ön planda tutarak, yerli ve yabancı sektörde yeni markalar yaratarak, internet dünyasında kalıcı yer edinme fikrini yıllardır benimseyen REDOSOFT; Vizyonunu geniş çaptaki aktif iş sahasına dökerek genişletmeyi düşünüyor.
  • Stratejimiz

    İnternet ve yazılım alanında 15 yıllık tecrübe ve birikimin sonucu,farklı alanlarda birleşmiş bir grup topluluğudur. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı önem verdiğimiz ilk amacımızdır. Bu güne kadar 500 proje üzerinde aktif olarak rol almış,müşteri potansiyelini her geçen gün arttıran bir yapıya sahibiz.