Gömülü Sistemler

Sola Dayalı ResimHayatımızı kolaylaştıran teknolojik aletlerin olmazsa olmazları arasında yerini alan gömülü sistemler, hali hazırda çoğu kişinin günlük hayatta kullandığı ancak çoğu zaman fark etmediği gizli kurtarıcılar olarak karşımıza çıkıyorlar. Kullandığınız asansörde hangi katta olduğunuzu gösteren ekran, otobüse binerken biletinizi okuttuğunuz alet, veya havalimanında check-in yapmanıza olanak sağlayan kiosklar ve günlük hayatta çokça kullanılan bankamatikler. Hepsi gömülü sistemlerin kullanıldığı alanlara birer örnek olarak gösterilebileceği gibi, gömülü sistemlerin sıklıkla tercih edildiği sektörler üretim – sağlık – müşteri iletişimi ve ulaşım olarak da özetlenebilir. Ve yine daha genel bir tabirle ifade etmek gerekirse, gömülü sistemler sadece belirli bir amaç doğrultusunda kullanılan teknolojik mimari yapılar olarak da tanımlanabilir. Gömülü sistemlerde ihtiyaca göre Linux ve benzeri açık kaynak işletim sistemleri tercih edilebildiği gibi, bu yolla hızlı ve zeki mimari tasarımlar aracılığıyla hedeflenen başarıya da kolayca ulaşılabilir.


Gömülü sistemlerin temel amacı, kullanıcının gerçekleştirmek istediği işlem doğrultusunda en etkili çözümü sunmaktır. Sadece hedefe yönelik olarak dizayn edilen gömülü sistemler vasıtasıyla müşterilerinizin işlerini kolaylaştırabilir, teknolojiye ayak uydurarak kurumsal kimliğinizi bu yolla da pekiştirebilirsiniz.


Redosoft olarak bizler ihtiyaçlarınızı analiz ederek size en uygun çözümü sunmaya çalışıyor, gömülü sistemler alanındaki tecrübelerimizi yine sizlerle paylaşmaya davet ediyoruz. Tasarım, üretim ve geliştirme gibi riskli alanlarda ipi göğüsleyip en etkili sonuca varmanız için profesyonel ekibimizle sizlere gömülü sistemlerle ilgili destek vermeye hazırız. Gömülü işletim sistemleri, yüksek hızlı veri alışverişi ve konsept & sistem tasarımı alanlarında başarıya ulaşmanızda size eşlik etmemizi istiyorsanız; hemen bizimle iletişime geçip teklif alabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan tatmin edici çözümlerimizle; tasarımdan üretime aklınıza gelebilecek tüm aşamalarda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyacağız.


Alanında uzman, tecrübeli kadromuz ve gayet uygun ödeme koşullarımızla gömülü sistemler alanındaki yetkinliğimizi bizzat gözlemleyebilmek artık elinizde. Bunun için öncelikle size özel tasarım ve üretim aşamalarında bizler için yol gösterici kriterleri ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz mutlaka yararlı olacaktır. Yarının teknolojilerine bugünden kavuşmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuza da emin olabilirsiniz.